
Шоколадний подарунковий набір "Зі святом Великодня" , подарунки на Великдень мамі, кумі, корпоративні подарунки
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 10070-М
325 ₴
Показати оптові ціниШокобокс "Зі святом Великодня" - це 16 щирих побажань на шоколадках та батончику на Великдень.
Шоколадний набір підійде і для корпоративного подарунку колегам, клієнтам, і для родичів, друзів, близьких.
Вага - 140 грам .
16 міні-шоколадок + батончик , еко-наповнення.
Коробочка 15*15*3 см.
Шоколад: молочний
НА КОРОБОЧЦІ МОЖЕ БУТИ ВАШЕ ФОТО, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ НАПИС, ЛОГОТИП
Працюємо по передоплаті
Надсилаємо по всій Україні на наступний день після оплати ( залежить від кількості замовлення )
Ознайомитись з асортиментом подарунків можна у нас на сайті Майстерня подарунків "Родзинка"
Всі деталі можна уточнити у менеджера за тел. - 0979086029 Viber
Завжди раді вам допомогти з вибором
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 3 см |
| Довжина | 15 см |
| Тип | Подарунковий набір |
| Ширина | 15 см |
| Вага | 120 г |
| Тип шоколаду | Молочний |
| Основні атрибути | |
| Різновиди | Молочний |
- Ціна: 325 ₴



