
Подарочный торт из конфет на день рождения девочке, мальчику, детям.Подарок детям
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 20248
875 ₴
Показать оптовые ценыЯкщо діло доходить до шоколаду , чинити опір безглуздо
Тортик із цукерок нікого не залишить байдужим, буде доречним і приємним подаруночком, як для дітей так і дорослих.
Діаметр тортика - 20 см.
Цукерки : Снікерс , Лайн, Марс, Твікс, Ферерро Роше
Додатково можна добавити дерев' яний надпис
Допускається незначна зміна окремих деталей із збереженням цілісності дизайну та загальної ідеї.
Працюємо по передоплаті 50% або 100%
Надсилаємо по всій Україні на наступний день після оплати ( залежить від кількості замовлення )
Ознайомитись з асортиментом подарунків можна у нас на сайті Майстерня подарунків "Родзинка"
Всі деталі можна уточнити у менеджера по тел. - 0979086029 Viber
Завжди раді вам допомогти з вибором
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maysternya |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 15 см |
| Диаметр | 20 мм |
| Подарок для | Универсальный |
| Состав композиции | Конфеты |
| Тематика праздника | 8 марта, День Рождения, День святого Валентина, День учителя, Новый год, Пасха, Профессиональный праздник, Рождество, Свадьба, Юбилей |
| Ширина | 20 см |
| Основные атрибуты | |
| Подарочная упаковка | Да |
- Цена: 875 ₴






