
Шоколадні весільні бонбоньєрки ,весільний шоколад 5 грам. Шоколад на весілля для гостей
- Готово к отправке
- Только оптом
- Код: 30023Ш
14 ₴
Минимальный заказ — 30 шт.
Показать все оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Подарункова весільна бонбоньєрка це приємний подаруночок - комплімент та увага кожному гостю на вашому незабутньому святі . Кольорова гама шоколадок підбирається індивідуально.
Шоколадки - 3*3 см.
Вага - 5 грам .
Шоколад молочний
На даний момент фольга цукерок золото
Мінімальне замовлення 30 штук
Працюємо по передоплаті 50% або 100%
Виготовлення 1-3 робочі дні після оплати
Надсилаємо по всій Україні.
Шоколадні весільні бонбонбєрки для гостей
Оригінальні весільні шоколадки з Вашим дизайном, датою весілля, іменами молодят, фото.
Шоколад можна використовувати розіграшів подарунків, наповнення піньяти, кіндера, для прикраси свята.
Макет розробляється індивідуально за вашим побажанням
За бажанням можна замовити шоколадки з фото молодят та подякою
Також виготовляємо бонбоньєрки з листівкою та шоколадкою всередині
Ознайомитись з асортиментом подарунків можна у нас на сайті Майстерня подарунків "Родзинка"
Всі деталі можна уточнити у менеджера по тел. - 0979086029 Viber
Завжди раді вам допомогти з вибором
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Бонбоньерка |
| Форма | Квадрат |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Размеры | |
| Высота | 1.5 мм |
| Длина | 3 мм |
| Ширина | 3 мм |
- Цена: 14 ₴
- Минимальный заказ: 30 шт.










