Корзина
198 отзывов
Шановні клієнти,ми працюємо лише по передоплаті 50% або 100%

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи вихідний. З Вами зв'яжуться в робочий час.

Корзина

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ ЗА БУКЕТАМИ ІЗ ЦУКЕРОК

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ ЗА БУКЕТАМИ ІЗ ЦУКЕРОК

Букети із цукерок, безумовно, оцінять шанувальники цікавих і оригінальних по дарунків. Таке визнання букети із цукерок отримали не тільки за ефектний зовнішній вигляд, але і за їх довговічність. Погодьтеся, милуватися живими квітами і отримувати від цього естетичну насолоду виходить недовгий час, а ось композиція, зроблена з цукерок, може радувати око набагато довше.

Головне правильно за нею доглядати! І це зовсім нескладно.

Ось кілька простих правил:

1)      Ідеальна температура для зберігання букета із цукерок - 16-23 ° С. При цій температурі цукерки залишаються свіжими, не тануть і не втрачають свій вигляд і смак. Так само не варто зберігати букет при низькій температурі, через деякий час на цукерках з'являється білий наліт і знижуються смакові якості (аромат, насиченість).

2)       Виключіть потрапляння вологи і прямих сонячних променів на букет із цукерок. Так як квіти зроблені з гофрованого паперу, можуть деформуватися під впливом вологого середовища або втратити свій колір при попаданні сонця (вицвісти).

3)       Не зберігайте букет на кухні, інакше він вбере в себе сторонні запахи, які виходять від їжі під час її приготування.

4)       Видалити пил з поверхні букета з цукерок можна м'яким пензликом або феном з холодним повітрям на мінімальній потужності на відстані 20-30 см від букета.

5) Якщо у вас ручний букет, то його краще зберігати у вазі, як і живі квіти (звичайно ж без води!), Щоб уникнути деформації.

    УВАГА!!! Навіть при самих ідеальних умовах зберігання цукерки в букеті не можуть зберігати свої смакові характеристики вічно. Тому слід знати, що в залежності від складу і марки цукерок їх термін придатності становить в середньому  6 місяців, карамель зберігається до 12 місяців. До закінчення цього часу ласощі краще з'їсти !!!